در و پنجره یو پی وی سی هلی پن

m.sheykhi

پنجره یو پی وی سی همان پی وی سی سخت شده میباشد. که حالت پلاستیکی آن از بین رفته و سخت شده است. پنجره یو پی وی سی در سال های اخیر یکی از پرکاربردترین و محبوبترین پنجره ها میباشد. این پنجره ها امنیت و دوام زیادی دارد واز ورود آلاینده های تنفسی(گرد و خاک) ،صوتی و حتی گرما و سرما جلوگیری میکند وعلاوه براین دربرابر زنگ زدگی و پوسیدگی وضربه بسیار مقاوم است.

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی همان پی وی سی سخت شده میباشد. که حالت پلاستیکی آن از بین رفته و سخت شده است. پنجره یو پی وی سی در سال های اخیر یکی از پرکاربردترین و محبوبترین پنجره ها میباشد. این پنجره ها امنیت و دوام زیادی دارد واز ورود آلاینده های تنفسی(گرد و خاک) ،صوتی و حتی گرما و سرما جلوگیری میکند وعلاوه براین دربرابر زنگ زدگی و پوسیدگی وضربه بسیار مقاوم است.

یوپی وی سی بسیار بادوام است زیرا تمایل به ترکیب شدن آن بسیارکم میباشد. پنجره های یوپی وی سی دربرابر شرایط جوی بسیارمقاوم بوده و قابل بازیافت میباشد. پروفیل یوپی وی سی به رنگ سفیدتولید میشود وکیفیت این نوع پنجره ها به میزان سفیدی وعدم تغییر رنگ آن بستگی دارد. تنوع رنگ در پنجره های یوپی وی سی بسیار زیاد است ومیتوان پروفیلهای یوپی وی سی را به هر رنگ دلخواهی تهیه کرد.

انتخاب توری در و پنجره مناسب

مراحل نصب توری پنجره دوجداره

 

پنجره یو پی وی سی

 

تعویض پنجره یو پی وی سی

یکی از دغدغه هایی که معمولا ساکنین آپارتمان در تعویض و بهینه سازی پنجره های خود به upvc پیش رو دارند.نگرانی از عدم هماهنگی پنجره یو پی وی سی با نمای ایجاد شده با پنجره های موجودشان که معمولا یا بصورت آلومینیوم، فلزی یا چوبی است می باشد.

با توسعه صنعت یو پی وی سی و متریال تشکیل دهنده پروفیل های درب و پنجره، اتصالات و همچنین بالا رفتن توان فنی و اجرایی متخصصین این صنعت و شرکت هلی پن ، پیشرفتی شگرف در کاربرد پنجره upvc پدید آمد. بطوری که امروزه با چنان کاربرد و تنوع رنگ و فرمی میتوان این نوع پنجره را عرضه کرد که میتوان گفت تقریبا تمامی اشکال، رنگها و فرم های کلاسیک و مدرن از هر جنس و متریال را میتواند پوشش داده و کاملا همسان با نمای قبلی وسایر پنجره های نمای موجود ساختمان تولید و عرضه گردد.

پنجره upvc هلی پن

البته باید خاطر نشان کرد که شرکتهای محدودی ازاین پتانسیل و توانایی در صنعت پنجره های دوجداره یوپی وی سی بهره برده وتوان تولید واجرای موارد فوق را دارند.چراکه تجربه آنالیز پنجره واقع درنمای موجود و انتخاب همسان معادل یوپی وی سی آن نیاز به توان فنی و تولیدی خاصی دارد که شرکتهای انگشت شماری از آن بهرمند هستند.

شرکت هلی پن با تجمیع تیم های تخصصی تولیدی و اجرایی، بیش از صدها پروژه که کارفرمایان آنها نگران تطبیق پنجره های تعویضی با نمای قبلی ساختمان بوده اند رابا موفقیت و سربلندی به انجام رسانیده است.لازم به ذکراست که رنگ پنجره های یوپی وی سی به دو صورت رنگ شده و لمینیت امکان پذیراست که هر کدام محاسن خودرا دارد. طبیعی است که لمینیت دارای بافت و طرح رنگی بوده و بطورکلی ظریفترازرنگ میباشد. ولی رنگ یوپی وی سی بدلیل اینکه بصورت استاتیک سولوکو انجام میپذیرد دارای مقاومت بالاتری میباشد.

 

پنجره یو پی وی سی

 

پروفیل یو پی وی سی

پروفیل های پنجره یو پی وی سی شرکت هلی پن این قابلیت را دارد در هنگام رنگ کردن، رنگ نمای داخلی آن با رنگ نمای بیرونی کاملا متفاوت باشد. مهمترین ویژگی این پنجره ها عایق بندی می باشد، که نسبت به باقی پنجره ها پیشی گرفته است. پنجره های دو جداره یو پی وی سی شرکت هلی پن از شیشه های دو جداره ساخته میشود که در این سیستم شیشه دوجداره دو یا چند لایه شیشه دارد که به صورت موازی در فاصله های مساوی از یکدیگر قرار گرفته است که توسط اسپیسر دور تا دور آن را از هم جدا کرده است.

گروه صنعتی هلی پن ، با بیش از سال ها تجربه در زمینه تولید در و پنجره دوجداره upvc ، در و پنجره آلومینیوم ، تولید توری پلیسه و ملزومات توری پلیسه بعنوان نمایندگی وین تک فعالیت می کند.

داخل اسپیسر ها ماده رطوبت گیر میباشد که باعث جذب رطوبت هوا در بین دو شیشه میگردد .فضای بین این شیشه ها، با هوا یا گاز آرگون و یا گاز (اس اف سیکس) ،(عایق صوت) و یا ترکیبی از هر دوی این گاز ها پر میکنند. برای انتخاب پنجره باید معیارهای مختلفی را درنظر گرفت. یکی از فاکتورهایی که برای انتخاب پنجره یو پی وی سی باید مورد توجه قرا گیرد شیشه پنجره دوجداره است. پنجره های یوپی وی سی از پروفیل های سخت و بادوام و از ماده یو پی وی سی ساخته می شوند.

شکل مقطع چند حفره ای پروفیل های یو پی وی سی سبب مقاومت این پنجره ها در مقابل هدر رفتن گرما، سرما و تعریق می شود. یو پی وی سی در برابر گرما و سرمای خیلی زیاد تغییر شکل نمی دهد. هسته فلزی به کار رفته در چارچوب این پنجره ها باعث حفظ فرم و پایداری آنها می شود. گوشه های درب و پنجره ساخته شده از یو پی وی سی به جای اتصال مکانیکی، به یکدیگر جوش داده می شوند. این موضوع سبب می شود که درب یا پنجره به صورت یک قالب بهم پیوسته و یک تکه عمل نماید.

 

پنجره یو پی وی سی

 

محاسبه قیمت پنجره یو پی وی سی

بدست آوردن قیمت بسیارساده است. میتوانید با یک تلفن ساده به شرکت ما تمامی قیمت ها رابه روز داشته باشید. قیمت محصولات ارائه شده توسط شرکت ما به منصفانه ترین حالت ممکن برای خریدارتعیین میشوند. قیمت براساس موارد مورد نیاز شما محاسبه خواهند شد. ممکن است پنجره های یوپی وی سی به نسبت سایر پنجره ها، قیمت بالاتری داشته باشند. این موضوع کاملا صحیح است. نباید با توجه به قیمت برای خرید محصول تصمیمگیری کرد.

گروه صنعتی هلی پن ، با بیش از سال ها تجربه در زمینه تولید

همچنین لازم به ذکر است که تیم کاری هلی پن در زمینه تعمیرات در و پنجره و توری پلیسه نیز فعالیت می کند و محصولات و خدمات خود را با گارانتی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

برش گالوانیزه

نصب توری پلیسه

در و پنجره دوجداره

کیفیت و قیمت

قیمت دربرابر کیفیت وامکانات پنجره های یوپی وی سی سنجیده میشود، آن گاه متوجه میشوید که بسیار مناسب است. اگر خریدی اصولی وازفروشنده ای معتبرانجام دهید، هیچ گاه مشکلی درمورد این موضوع نخواهید داشت. هیچگاه برای خرید موارد مهمی مخصوصا پنجره های یوپی وی سی به

فروشندگان متفرقه رجوع نکنید. مشاهده شده است که این افراد، اجناس چینی کم کیفیت را به عنوان محصول خارجی وباکیفیت به مشتری میفروشند.

حتی اگر این افراد محصولات اصلی را هم به شما بفروشند، باز باید درنظربگیرید که یک واسطه میان شماوتولید کننده قرارگرفته است. وقتی میتوانید خرید محصول را ازتولید کننده اصلی خریداری کنید، نباید به سمت واسطه ها بروید. این افراد باعث خواهند شد تا شما پول بیشتری در قبال همان کالا پرداخت کنید. معمولا اطلاعات کافی ومناسبی هم درمورد محصولات ندارند ومشاورین خوبی برایتان نخواهند بود.

شرکت هلی پن را میتوان یکی ازشرکتهای منصف این صنف دانست زیرا این شرکت یکی ازشرکتهایی است که قیمت تمامی محصولات خودرابه روز وبا کمترین قیمت دراختیار مشتری قرار میدهد. قیمت upvc بطوردقیق قابل اعلام نمیباشد مگربا دانستن ابعاد دقیق درب وپنجره موردنیازوهمینطورتعداد بازشو ویراق آلات آن بستگی دارد وبدلیل اینکه قیمت درب وپنجره upvc به مقدارپروفیل یوپی وی سی مورد نیاز برحسب مترمربع و هم چنین نوع و جنس پروفیل ، جنس شیشه ها و …. بستگی دارد.

ارتباط با هلی پن

تلگرام

اینستاگرام

واتس اپ

لینکدین

آپارات

آینوتی