هلی پن نمایندگی فروش وین تک

ملیکا شیخی

نمایندگی فروش وین تک

شرکت وین تک یکی از معروف ترین و بزرگترین تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی در ایران می باشد که البته در کشورهای دیگری نیز فعالیت دارد . وین تک در زمینه ی تولید محصولات پلیمری، یکی از شرکت های پیشرو می باشد که شرکت هلی پن بعنوان نمایندگی فروش وین تک با سال ها تجربه به شما عزیزان خدمت رسانی می کند .

 

نمایندگی فروش وین تک

 

شرکت تولید کننده یو پی وی سی وین تک

کارخانجات وین تک و همچنین هلی پن که نمایندگی فروش وین تک می باشد در زمینه های مختلفی بخصوص در موارد ساختمانی مانند تولید انواع پروفیل درب و پنجره های یو پی وی سی، سیمان، مواد کامپوزیتی، یراق آلات، قالب های بتنی، پوشش های سالنی و … فعالیت دارند.

فعالیت این گروه تنها در صنعت نیروگاهی، معدنی و فرآورده های معدنی و مسکن نیز استفاده می شود .

 

نمایندگی فروش وین تک

 

پروفیل های یو پی وی سی وین تک

حروف اول ترکیب پلیمری unplasticised polyvinyl chloride را به اختصار یو پی وی سی می گویند. پنجره های یو پی وی سی از مقاطع پروفیلی ساخته شده اند که برش خورده و شکل پنجره را تشکیل می دهند. یو پی وی سی (upvc) سخت و غیر قابل انعطاف هستند. در حقیقت آنها فرمی مقاوم از پی وی سی ها شناخته می شوند که اغلب در کارهای ساختمانی مانند قاب درب و پنجره ها، لوله های آب و … استفاده می شوند.

عملکرد و دوام یو پی وی سی های وین تک مورد آزمایش قرار گرفته و نتایج راضی کننده دارند. به همین دلیل نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارند.

تعمیرات به دو گروه اصلی تقسیم می شوند:

 • تعمیرات سطحی پروفیل

آسیب های سطحی شامل خش و آسیب های جزئی که روی پنجره ایجاد می شوند و همچنین آسیب های ساختاری مانند سوراخ، براده و … می شوند.

 • تعمیرات اساسی پروفیل

این سطح از تعمیر معمولاً مربوط به آسیب هایی می شود که به سخت افزارهایی مهم مانند دستگیره، قفل و لولاها وارد شده است. عدمتاً سخت افزارهایی که درون درب ها و پنجره های یو پی وی سی قرار دارند به جایگزینی نیاز دارند.

لازم به ذکر است که شرکت صنعتی هلی پن ، نمایندگی فروش وین تک ، دارای تیمی مجرب جهت تعمیرات درب و پنجره نیز می باشد .

 

نمایندگی فروش وین تک

 

مزایای پروفیل وین تک

شرکت صنعتی هلی پن که سال هاست تحت عنوان نمایندگی فروش وین تک شناخته شده است ، قصد داد در رابطه با مزایای این پروفیل به شما توضیح دهد. در صورتیکه نیاز به معرفی مزایای یو پی وی سی های وین تک باشد؛ می توان به بازده ی گرمایی، عایق صوتی و ارزش مالی آن اشاره کرد.

بازده ی گرمایی بالای پروفیل های یو پی وی سی در جلوگیری از هدر رفت انرژی ساختمان، بخصوص در فصول سرد سال، کمک شایانی می کند. میزان عایق بودن پنجره های چند جداره که از پروفیل های یو پی وی سی استفاده می کنند، در مناطق شهری بخصوص در نواحی پر رفت و آمد و همچنین مناطق صنعتی قابل حس است.

درون پروفیل های یو پی وی سی تولیدی شرکت وین تک از تقویتی های فولاد گالوانیزه جهت بهبود استحکام و دوام، بخصوص در مواردی که قاب پنجره بزرگ است، کار می شود. پروفیلهای تولیدی کارخانجات وین تک شامل پلیمرهای یو پی وی سی نیز می باشد که هم داخل ایران و هم در سایت های تولیدی خارج از کشور تولید می شوند.

 

نمایندگی فروش وین تک

 

سیستم کنترل کیفیت این مجموعه به نحوی کار کرده که با بهره گیری از تکنولوژی یکسان و مواد اولیه ی همگون در تمامی کارخانجات تولیدی، با استفاده از نظارتی دقیق به کیفیتی فوق العاده و عالی برسند.

واحد کنترل کیفیت، وظیفه ی نظارت روزانه و ساعتی دارد که با استفاده از روش های علمی و بهره گیری از روش های به روز در زمینه ی کنترل کیفیت، تجزیه و تحلیل آماری و گزارش به دفتر مرکزی، کیفیت محصولات نهایی را تأیید می کند.

داده های آماری به صورت ماهانه در دفتر مرکزی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

پروفیل های یو پی وی سی، متناسب با شرایط محیطی حاکم بر هر ناحیه و استانداردهای محلی، طراحی می شوند. ترکیب شیمیایی پلیمر یو پی وی سی، کیفیت مواد اولیه و کیفیت نهایی تولیدی، اطمینان کافی را جهت ایمنی در شرایط مختلف محیطی می بخشد.

 

نمایندگی فروش وین تک

 

سیستم های پروفیل یو پی وی سی وین تک

در این قسمت مهمترین اهداف شرکت وین تک و همچنین شرکت های نمایندگی فروش وین تک را برای شما کاربران گرامی بازگو می کنیم.

علاوه بر مواردی چون زیبایی و ظرافت، استحکام، دوام و ملاحظات قیمتی، مواردی دیگر وجود دارد که جزو مزایای پروفیل یو پی وی سی ساخت وین تک می باشد:

 • * عایق مناسب برابر آلودگی صوتی
 • * کاهش هدر رفت گرمایی و به تبع آن افزایش بهره وری و کاهش هزینه های سوخت و انرژی
 • * عدم نیاز به تعمیر و نگهداری مداوم
 • * جلوگیری از ورود گرد و غبار به کمک درزبندی مناسب
 • * طراحی و مواد مناسب، باعث جلوگیری از ورود آب باران شده است.
 • * با وجود ساختار پلیمری، غیر قابل اشتعال هستند.
 • * مقاومت بالا در برابر شرایط سخت محیطی مانند آب و هوا، موارد خورنده، اسیدها، نور و اشعه ی خورشید
 • * قابلیت بازیافت و دوست دار محیط زیست
 • * تمیز شوندگی آسان
 • * نصب آسان
 • * جایگزینی راحت با پنجره های قدیمی