پنجره upvc از کجا بخریم

ملیکا شیخی

پنجره upvc همانطور که می دانیم از روش های مختلفی می توانیم اقدام به خرید  کنیم . ما در این مقاله قصد نداریم شرکت ها و افرادی را تخریب کنیم،بلکه قصد داریم آگاهی به مخاطبان بدهیم که از وبسایت های نظیر دیوار یا شیپور یا مغازه دارانی که در هر محله حضور دارند پنجره Upvc خریداری کنیم ،

پنجره upvc از کجا بخریم؟

پنجره upvc همانطور که می دانیم از روش های مختلفی می توانیم اقدام به خرید کنیم ما در این مقاله قصد نداریم شرکت ها و افرادی را تخریب کنیم،بلکه قصد داریم آگاهی به مخاطبان بدهیم که از وبسایت های نظیر دیوار یا شیپور یا مغازه دارانی که در هر محله حضور دارند پنجره Upvc خریداری کنیم ،

اکثرا آنها  به عنوان رابط میان شرکت های تولید کننده و مصرف کننده قرار می گیرند قاعدتا بهتر است که  ما از تولید کننده به طور مستقیم اقدام به تهیه آن کنیم. شرکت های وین تک و ویستابست در وبسایت خود نمایندگی های رسمی و معتبر خود را لیست کرده اند ،

نصب پنجره upvc چگونه است ؟

پنجره upvc

 

مصرف کنندگان برای اطمینان خاطر می توانند نام شرکت مورد نظر خود را در این وبسایت چک کنند

(گروه صنعتی هلی پن ، با بیش از سال ها تجربه در زمینه تولید

تولید توری پلیسه

ملزومات توری پلیسهفعالیت می کند.

همچنین لازم به ذکر است که تیم کاری هلی پن در زمینه تعمیرات در و پنجره و تعمیرات توری پلیسه نیز فعالیت می کند و محصولات و خدمات خود را با گارانتی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

با توجه به توضیحات داده شده ، جهت آشنایی بیشتر با تیم هلی پن ، نمونه کارهای این گروه را مشاهده کنید :

مشاهده کارخانه

نحوه برش گالوانیزه

در و پنجره دوجداره

اگر قصد دیدن نمونه کارهای این شرکت یا پروژه های انجام شده توسط این تیم را دارید ، می توانید در قسمت پروژه های هلی پن ، این نمونه کارها را مشاهده کنید .)

مشکلات مصرف کنندگان

مشکلاتی که در این زمینه مصرف کنندگان داشتند،قیمت های بسیار پایینتر از نمایندگان رسمی پنجره upvc دریافت می کردند و این امر موجب سردرگمی خریداران پنجره دو جداره گردیده است، متاسفانه افراد سودجو با نادیده گرفتن گالوانیزه  پروفیل های نامرغوب اقدام به تولید پنجره می کنند، وتا بدین ترتیب بتوانند مشتریانی را جذب نمایند.

پنجره آلومینیومی هلی پن

قابل ذکر است که وین تک بالاترین میزان کیفیت تولید پنجره های دو جداره را داراست شرکت هلی پن با داشتن گرید A قاعدتا با داشتن گالوانیزه ۱٫۲۵  و با دارا بودن بیمه نامه و ضمانت نامه یراق آلات ، جز مواردی است که اطمینان بیشتری به مشتریان  خود می دهد .

پنجره های دو جداره از شیشه مرغوبی به نام فلوت ایران که سطح شیشه صاف با ضخامت یکنواخت، بدون موج حباب ،بدون  خش دارا می باشد، با داشتن چشم انداز خوب محبوبترین شیشه پنجره دو جداره را شامل می شود لازم به ذکر است بیشترین مصرف شیشه در جهان شیشه فلوت می باشد و گروه صنعتی هلی پن نیز با استفاده از این نوع شیشه پنجره های با کیفیت تولید می نماید

 

پنجره upvc

 

چرا پنجره یو پی وی سی بخریم ؟

۱٫ یکی از دلایل مهمی که باعث استفاده فراوان از در و پنجره upvc شده است  تعمیر و نگهداری آسان این نوع پنجره ها می باشد . این مزیت از مهمترین و برترین مزیت های پنجره یو پی وی سی به شمار می رود .

امروزه به دلیل مشغله های فراوانی که داریم ، بدنبال صرفه جویی در زمان هستیم به همین خاطر استفاده از درب و پنجره های دوجداره upvc هلی پن را به شما پیشنهاد می کنیم. به این خاطر که این نوع پنجره ها به دلیل نگهداری و تعمیر آسانی که دارند باعث صرفه جویی در زمان و وقت شما خواهند شد.

لازم به ذکر است که پنجره های دوجداره upvc در برابر موریانه مقاوم می باشد همچنین قاب های درب و پنجره upvc را می توان به آسانی با کمک پاک کننده ها و شوینده های خانگی تمیز کرد . این نوع پنجره ها در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی نیز مقاوم می باشند.

۲٫ دومین موردی که در خرید پنجره upvc حائز اهمیت است مصرف بهینه انرژی با استفاده از این نوع در و پنجره های upvc می باشد. این نوع پنجره های upvc به نسبت دیگر پنجره ها یا شیشه های معمولی ، عایق بسیار بهتری هستند یعنی در از بین بردن گرما و حفظ هوای خنک داخل خانه بسیار خوب عمل می کنند.

به همین خاطر پنجره یو پی وی سی با پتانسیل بالاتری که دارد موجب در صرفه جویی انرژی، برای پنجره ها در خانه ها و آپارتمان ها می باشند. بهتر است بدانید که پنجره های دوجداره upvc در صرفه جویی مصرف انرژی تا ۳ برابر موثرتر از دیگر پنجره های معمولی عمل می کنند.

تعمیرات پنجره توسط تیم هلی پن

دلایلی دیگری نیز وجود دارد:

۳٫ درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی به صورت چشمگیری سر و صدای محیط را از بین می برند و عایق صدا هستند .

استفاده از در و پنجره upvc برای جلوگیری از اثرات صدا

۴٫ این نوع درب و پنجره یو پی وی سی ضد آب است . بر خلاف درب و پنجره های چوبی که در اثر باران کج شده و یا تاب بر میدارند ، درب و پنجره های upvc ضدآب بوده، در برابر شرایط آب و هوا بد مقاوم اند همچنین برای مناطق مرطوب و بارانی مناسب هستند.

شکل و اندازه اصلی این پنجره ها سال ها دست نخورده و سالم باقی می ماند که این به دلیل قابلیت بادوام و مستحکم بوده این پنجره هاست.