توری پلیسه و تعمیر توری پلیسه هلی پن

ملیکا شیخی

توری پلیسه
توری پلیسه جدید ترین نوع توری های پشه بند می باشند که در انواع پنجره های چوبی ، آهنی ، آلومینیومی و پی وی سی قابل استفاده است. یکی از اصلی ترین مزیت های استفاده از این توری های پلیسه این است که چارچوب توری در اثر باز و بسته شدن دفرمه نخواهد شد و با توجه به باز و بسته شدن خود تور داخل چارچوب، طول عمر توری بیشتر می شود . همچنین لازم است بدانید در زمان تعمیر توری پلیسه ، نظافت این توری ها بسیار آسان می باشد .

تعمیر توری پلیسه

در واقع منظور از این مزیت ها این است که می توانید در زمان نیاز به استفاده از توری آن را باز کنید و در صورت عدم نیاز یا در مواقعی که از سیستم های خنک کننده استفاده می شود و درب و پنجره ها بسته هستند ، توری پلیسه نیز بسته شده و داخل کلاف خود قرار می گیرد. به همیین خاطر بطور مدام در مجاورت نور خورشید و بارش باران یا گرد و خاک قرار نمی گیرد که همین امر موجب افزایش طول عمر این نوع توری ها می شود .

 

 

تعمیر توری پلیسه

از دیگر مزایای توری پلیسه هلی پن :
* استحکام بالا
* تطابق رنگ در پروفیل و قطعات آلومینیومی
* سهولت در رگلاژ ، تنظیم و تعمیر توری پلیسه توسط مصرف کننده
* قابلیت تولید بصورت عمودی و افقی
* قابلیت نصب در هر جهت
* امکان تولید در هر سایز و ابعاد و بر اساس سفارش مصرف کننده
* نصب آسان توسط ۴ پیچ ۴ سانتیمتری
* قابل شستشو و نظافت
* کاهش آلودگی بعلت قابلیت جمع شوندگی تور
* قرارگیری تور داخل محفظه پروفیل بازشو در زمان های عدم استفاده
* مقاومت بالا در برابر نور
* طول عمر بالا
* عدم زنگ زدگی تور و متعلقات
تعمیر توری پلیسه

تعمیر توری پلیسه توسط تیم کاری هلی پن :
فروش ، نصب و تعمیر توری پلیسه از دیگر خدمات شرکت صنعتی هلی پن می باشد . ممکن است توری ها بعد از گذشت مدتی طولانی یا بدلیل استفاده نا صحیح دچار مشکل شوند که در این صورت احتیاج به تعمیر دارند . تیم کاری هلی پن با داشتن نیروهای مجرب و متخصص در زمینه فروش ، نصب و تعمیر توری پلیسه و درب و پنجره آلومینیوم و یو پی وی سی با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در هر منطقه ای می باشد .