شرایط نصب در و پنجره یو پی وی سی

ملیکا شیخی

در و پنجره یو پی وی سی

یک پنجره خوش ساخت با یراق آلات و پروفیل استاندارد مخصوصا با یراق آلات دو حالته و رگلاژ پذیر پس از جای گیری و نصب کامل در و پنجره یو پی وی سی در جای خود می تواند فشار و وزنی بیش از یک صد کیلو گرم را در سطح یک لنگه خود تحمل نماید . در شیشه و یراق و پروفیل و جوش آن به هیچ عنوان مشکلی پیش نخواهد آمد و از رگلاژ خارج نخواهد شد .

بنابراین شرایط دمایی (قبل از نصب در و پنجره یو پی وی سی باید در دمای ۵ الی ۳۵ درجه نگهداری و نصب شوند) فقط در هنگام نصب در و پنجره یو پی وی سی آن موثر است. در نتیجه نصاب در و پنجره یو پی وی سی دوجداره باید دقت کند تا از بوجود آمدن مشکلاتی از قبیل شکستن و خم شدن در و پنچره upvc جلوگیری کند.

در و پنجره یو پی وی سی

نصاب در و پنجره upvc و الومینیوم

درواقع نصاب در و پنجره دوجداره یا آلومینیوم شخصی است که به وسیله ابزاری مانند پیچ بند و دلر و دیگر ابزار این چنینی عملیات نصب در و پنجره یو پی وی سی و الومینیوم را اجرایی می کند. نصاب پنجره دوجداره یو پی وی سی باید دارای تجربه کافی در زمینه نصب در و پنجره یو پی وی سی باشد که اولین قدم برای کسب تخصص و تجربه ، کار در کارگاه تولیدی پنجره های دوجداره upvc و الومینیوم می باشد

به این خاطر که نصاب پنجره upvc باید در کارگاه تولیدی همه قطعات و قسمت های درب و پنجره را بشناسد تا بتواند به خوبی نصب در و پنجره یو پی وی سی و تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره را انجام دهد. از اصلی ترین فعالیت های نصاب پنجره یو پی وی سی و آلومینیوم اندازه گیری دقیق برای تولید در و پنجره می باشد . علاوه بر آن نحوه نصب بادخور می باشد که رگلاژ پنجره نیز تحت تاثیر این قضیه قرار می گیرد که نتیجه رعایت این نکات ماندگاری پنجره دوجداره را تا حد زیادی افزایش می دهد .

دیگر موارد نصب در و پنجره دوجداره یو پی وی سی

 • * بهترین زمان برای نصب در و پنجره upvc پس از بتونه کاری و قبل از اتمام کامل نقاشی است . لازم به ذکر است که نصاب درب و پنجره باید دقت کند تا کار نصب در و پنجره یو پی وی سی بدون آسیبی به محیط صورت گیرد.
 • * لنگه های پنجره ها در هنگام نصب در و پنجره یو پی وی سی بهتر است حد المکان با زیر شیشه ای رگلاژ شوند و در صورت رگلاژ پذیر بودن یراق آلات از امکان رگلاژ پذیر بودن آنها در رگلاژهای احتمالی بعدی استفاده شود.
 • * دقت شود که پیچ های مورد استفاده در نصب در و پنجره یو پی وی سی باید بطور کاملا متناسب با اندازه و وزن درب و پنجره باشد و تعداد پیچ استفاده شده استاندارد و در فاصله هایی مساوی صورت گیرد.
 • * درب و پنجره دوجداره باید از پروفیل های استاندارد ساخته شود و درب و پنجره upvc کاملا تراز و بدون هیچ گونه خمیدگی و شکستگی تحویل نصاب داده شود.
 • * رگلاژ پنجره ها در زماننصب در و پنجره شیشه صورت می گیرد به همین خاطر برای نصب در و پنجره upvc شیشه ها از نصاب مجرب یو پی وی سی استفاده شود ؛ از آنجا که نصب در و پنجره ها و شیشه ها در ارتباط با هم هستند نمی توان نصب پنجره ها را به یک گروه و نصب شیشه ها را به گروه دیگر سپرد.

در و پنجره یو پی وی سی

و در آخر شما را با لزوم استفاده از درب و پنجره یو پی وی سی هلی پن آشنا می کنیم :

 1. ۱٫جلوگیری از اتلاف انرژی
 2. ۲٫صرفه جویی در هزینه ها
 3. ۳٫جلوگیری از ورود سرو صدای محیط
 4. ۴٫جلوگیری از ورود گردو غبار
 5. ۵٫عدم احتیاج به رنگ آمیزی
 6. ۶٫تنوع محصول از نظر مدلهای بازشو و ساخت انواع پنجره ها
 7. ۷٫ارزش افزوده ای برای ساختمان شما

مشاهده فیلم در و پنجره دوجداره هلی پن