توری پلیسه

m.sheykhi

باعث این موضوع شده است تا با گارانتی 5 ساله توری های خود خیال آسوده را برای مصرف کنندگان منازل به ارمغان می آورد.

توری پلیسه

توری پلیسه هلی پن؟

توری پلیسه با توجه به گسترش دنیا و پیشرفت به سوی صنعتی شدن همانطور که شاهد هستیم تمامی لوازم جای خود را به دستگاه ها با کاربری بالا حداکثر توان و سهولت در کاربری داده اند.

شرکت هلی پن با توجه به دانش کارشناسان زبده خود نیز پا در این عرصه تجاری قرار داده است به این ترتیب که از سال ۱۳۹۰ با توجه به نیاز روز مصرف کننده های خود از زمینه ی  استفاده از نسل جدید توری پلیسه به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده خود را در بازار معرفی کرده است.

همان طور که شاهد هستیم یکی از مشکلات توری پشه در گذشته جاگیری زیاد فضای خارجی و پوسیدگی سریع مقاطع توری بودند که البته شرکت هلی پن با توجه به رک این نیاز و بررسی دقیق کارشناسان محصولی را به عنوان توری پلیسه به بازار معرفی کرده است.

به این ترتیب که در این نوع توری پشه استفاده از یک قاب AL با طراحی خلاقانه باعث می شود هنگامی که توری مورد استفاده قرار می گیرد با جمع کردن توری در قاب طراحی شده از آسیب های محیطی از قبیل اشعه ی خورشید با دو طوفان باران اسیدی و آسیب های از این قبیل محقوظ بماند.

 

توری پلیسه

 

مزیت توری

از مزیت های دیگر توری پلیسه با برند Hp می توان طراحی زیبای توری پلیسه به اخذ تاییدیه جنس توری از لحاظ خاصیت واتر پرو،آنتی باکتریال،غر قابل پوسیدگی در برابر نور خورشید،کارایی بسیار آسان،حرکت نرم در ریل های AL و ….. اشاره کرد همانطور که شاهد هستیم ، استفاده  به دلیل این که از نظر هزینه نسبت به پنجره بسیار کم هزینه تر تهیه می شود و بنابراین هنگام تولید و تعیین میزبان Al باید با ظرافت بسیاری تصمیم گیری شود زیرا باعث می شود توری پلیسه از نظر دوام کارایی خود را از دست می دهند،بنابراین گام موثری که ترکیب هلی پن در زمینه تایید کیفیت و اخذ مدرک تایید صلاحیت کیفیت کسب کرده است

باعث این موضوع شده است تا با گارانتی ۵ ساله توری های خود خیال آسوده را برای مصرف کنندگان منازل به ارمغان می آورد.