درباره ی نصب شیشه سکوریت

ملیکا شیخی

نصب شیشه سکوریت به دلیل ویژگی های خاص خود، مورد استقبال زیاد مشتریان قرار گرفته است و در مواردی از جمله ویترین فروشگاه ها و درهای ورودی منازل، مکان های عمومی و… مورد استفاده قرار می گیرند. برای خریداران شیشه، به خصوص شیشه سکوریت، تخمین قیمت شیشه سکوریت جهت سفارش محصول، از اهمیت زیادی برخوردار است.

نصب شیشه سکوریت

نصب شیشه سکوریت به دلیل ویژگی های خاص خود، مورد استقبال زیاد مشتریان قرار گرفته است و در مواردی از جمله ویترین فروشگاه ها و درهای ورودی منازل، مکان های عمومی و… مورد استفاده قرار می گیرند. برای خریداران شیشه، به خصوص شیشه سکوریت، تخمین قیمت شیشه سکوریت جهت سفارش محصول، از اهمیت زیادی برخوردار است. از آنجائی که شیشه سکوریت دارای یراق آلات مخصوص که در قیمت نصب شیشه سکوریت متفاوت است و برای نصب در محل های مورد نظر تعیین می شود. لذا تعیین نوع و تعداد یراق آلات مورد نیاز جهت تخمین قیمت تمام شده شیشه سکوریت ضروری می باشد. برای تعیین قیمت نصب شیشه سکوریت، بسته به نوع محل، نحوه استفاده و کاربرد آن نیاز به یراق الات مختلف است.

در قیمت شیشه سکوریت موارد زیر ضروری است:

  1. ۱- قیمت نصب شیشه سکوریت با توجه به متراژ شیشه سکوریت متغیر می باشد.
  2. ۲- اجرت نصب شیشه سکوریت زیر ۱۰ متر با توجه به تعداد هر دهنه تعیین می شود.
  3. ۳- اجرت نصب شیشه سکوریت با توجه به متراژ شیشه سکوریت متغیر هست.
  4. ۴- اجرت نصب شیشه سکوریت به تعداد طبقات نیز بستگی دارد.
  5. ۵- اجرت نصب شیشه سکوریت به ازای هر متر از ۲۰ هزار تومان شروع می شود.

انواع شیشه سکوریت

در ایران نیز کارخانه‌های زیادی اقدام به تولید انواع شیشه سکوریت نموده‌اند. شیشه سکوریت نسبت به شیشه معمولی بسیار محکم‌ تر بوده و از امنیت بالایی برخوردار می‌ باشد. علاوه بر این شیشه سکوریت نسبت به فشار و برخورد ضربه بسیار مقاوم می ‌باشد و درصورتی هم که ضربه به‌ قدری محکم باشد که باعث شکستن شیشه شود، شیشه به قطعات ریزی که برنده نیستند تبدیل می ‌شود. تمام انواع شیشه سکوریت دربرابر حرارت بسیار مقاو م‌تر از شیشه معمولی هستند. شیشه سکوریت برخلاف شیشه معمولی قابلیت برش دوباره را ندارد و همان ابتدا باید اندازه‌ها دقیق گرفته شوند و کلیه اعمال روی همان شیشه پیاده شود.

 

نصب شیشه سکوریت

 

(گروه صنعتی هلی پن ، با بیش از سال ها تجربه در زمینه تولید

در و پنجره دوجداره upvc

در و پنجره آلومینیوم

تولید توری پلیسه

ملزومات توری پلیسه

بعنوان نمایندگی وین تک فعالیت می کند.

همچنین لازم به ذکر است که تیم کاری هلی پن در زمینه تعمیرات در و پنجره و توری پلیسه نیز فعالیت می کند و محصولات و خدمات خود را با گارانتی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

با توجه به توضیحات داده شده ، جهت آشنایی بیشتر با تیم هلی پن ، نمونه کارهای این گروه را مشاهده کنید :

مشاهده کارخانه

نحوه برش گالوانیزه

نصب توری پلیسه

در و پنجره دوجداره

برش شیشه سکوریت

اگر قصد دیدن نمونه کارهای این شرکت یا پروژه های انجام شده توسط این تیم را دارید ، می توانید در قسمت پروژه های هلی پن ، این نمونه کارها را مشاهده کنید .)

برای خرید شیشه سکوریت به چند نکته باید توجه کرد ، عبارت اند از:

۱- با توجه به این‌ که برای سکوریت کردن شیشه احتیاج به انجام کارهای خاصی است بنابراین هزینه شیشه نسبت به نوع معمولی بر حسب ضخامت شیشه سکوریت و نوع آن تا ۴ برابر افزایش پیدا می‌ کند.

۲- انواع شیشه سکوریت از نظر وزن و ضخامت باید گفت که وزن و ضخامت هر دو شیشه معمولی و شیشه سکوریت با هم یکسان هستند و محکم بودن شیشه سکوریت دلیلی بر وزن یا ضخامت بیشتر آن نمی ‌باشد.

۳- انواع شیشه سکوریت از نظر رنگ و میزان شفافیت نیز تفاوتی با شیشه معمولی ندارند.

 

نصب شیشه سکوریت

 

قیمت شیشه سکوریت ۶ میل

کشورمان ایران در صنعت تولید شیشه پیشرفت زیادی داشته و می ‌توان انواع شیشه در رنگ و جنس‌های مختلف با تنوع در ضخامت‌هایی به بازار ارائه کرد. قیمت شیشه سکوریت ۶ میل با توجه به نوع آن‌ها مشخص می ‌شود. برای تولید شیشه سکوریت ۶ میل فرایندی هست که باعث چند برابر شدن مقاومت شیشه می‌شود. قیمت شیشه سکوریت ۶ میل در هر مترمربع شیشه بسته به ‌اندازه میل دارد؛ و حدوداً از ضرب میل در ۲٫۵ کیلوگرم حاصل می ‌شود.

برای خرید شیشه سکوریت ۶ میل به نکاتی باید توجه کرد که عبارت اند از:

  1. ۱- قیمت شیشه سکوریت ۶ میل با توجه به رنگ و ضخامت شیشه سکوریت شیشه مشخص می‌ شود.
  2. ۲- شیشه سکوریت ۶ میل انواع مختلفی دارد و می ‌تواند در انواع سکوریت و فلوت تولید شود، که با توجه به کلیه عوامل قیمت شیشه سکوریت ۶ میل متغیر است.
  3. ۳- برای آگاهی از قیمت شیشه سکوریت ۶ میل با کارشناسان شرکت ما در ارتباط باشید.
  4. ۴- قیمت شیشه سکوریت ۶ میل معمولاً بر اساس وزن میل که حدوداً در ۲٫۵ کیلوگرم است مشخص می شود.