درباره ی شیشه بالکن

ملیکا شیخی

نصب و اجرای محفظه شیشه بالکن، امروزه بسیار مرسوم و مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. بدنه اصلی بالکن شیشه ‌ای شما از پانل‌های عمودی تشکیل شده است که برای شما دیدی بدون مانع، بدون توجه به شرایط آب و هوایی را ارائه می‌ دهد، هر یک از پانل‌های شیشه ‌ای نصب شده، مستقل است که به‌عنوان یک درب کشویی و یا به‌ صورت درب لولایی نصب می ‌گردد.

شیشه بالکن

نصب و اجرای محفظه شیشه بالکن، امروزه بسیار مرسوم و مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. بدنه اصلی بالکن شیشه ‌ای شما از پانل‌های عمودی تشکیل شده است که برای شما دیدی بدون مانع، بدون توجه به شرایط آب و هوایی را ارائه می‌ دهد، هر یک از پانل‌های شیشه ‌ای نصب شده، مستقل است که به‌عنوان یک درب کشویی و یا به‌ صورت درب لولایی نصب می ‌گردد.

البته پس از نصب این پانل‌ها، نگهداری و نظافت فضا برای شما بسیار راحت و سریع ‌تر می ‌باشد. امروزه با آپارتمان نشین شدن خانواده ها، حیاط خلوتی دیگر وجود ندارد. بالکن جای حیاط خانه های قدیمی را گرفته اند. بالکن فضای آزاد هر واحد از آپارتمان است که کاربرد های متفاوتی دارد. بالکن مزیت هایی دارد که تقریبا همه مردم از آن ها استفاده می کنند.

علاوه بر مزیت های بالکن، مشکلاتی را بالکن برای ساکنین آپارتمان ایجاد می کند. این مشکلات اعم از نفوذ سرما در زمستان، خطر پرت شدن به پایین و … می باشند. بالکن شکل های مختلفی دارد، یکی از این مدل ها تراس گرد می باشد. تراس گرد همانطور که از نامش مشخص است به صورت نیم دایره و گرد می باشد.

گروه صنعتی هلی پن ، با بیش از سال ها تجربه در زمینه تولید

در و پنجره دوجداره upvc

در و پنجره آلومینیوم

تولید توری پلیسه

ملزومات توری پلیسه

بعنوان نمایندگی وین تک فعالیت می کند.

همچنین لازم به ذکر است که تیم کاری هلی پن در زمینه تعمیرات در و پنجره و توری پلیسه نیز فعالیت می کند و محصولات و خدمات خود را با گارانتی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

با توجه به توضیحات داده شده ، جهت آشنایی بیشتر با تیم هلی پن ، نمونه کارهای این گروه را مشاهده کنید :

مشاهده کارخانه

نحوه برش گالوانیزه

نصب توری پلیسه

در و پنجره دوجداره

اگر قصد دیدن نمونه کارهای این شرکت یا پروژه های انجام شده توسط این تیم را دارید ، می توانید در قسمت پروژه های هلی پن ، این نمونه کارها را مشاهده کنید .

مشاهده ویدیو

بالکن در ساخت هر ساختمانی کاربرد بسیاری دارد. معمولاً از بالکن در ساختمان‌ها استفاده‌های بسیاری می‌شود. افرادی هستند از بالکن به‌عنوان گلخانه استفاده می‌ کنند؛ اینجاست که برای پوشش از سرما و گرما، شیشه بالکن کاربردی ‌تر از موارد دیگر است. شیشه بالکن حفاظ مناسبی برای بالکن‌ و تراس‌ها است و مردم خواستار این ایده شیشه بالکن از شرکت هلی پن هستند.

برای ساخت شیشه بالکن یک ریل آلومینیومی در سقف و یک ریل در کف اجراشده و فضای بازشو تراس به تعدادی پانل شیشه‌ ای متحرک تقسیم می ‌شود. در بخش ابتدایی از ساخت شیشه بالکن معمولاً سمت راست ثابت است و یک درب یا پنجره از راست به چپ باز و بسته می ‌شود. به‌این‌ترتیب هر پنل از درب و پنجره در شیشه بالکن به صورت تک ‌به‌ تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب قرار می ‌گیرد.

شیشه بالکن یک نیاز و یک ضرورت

امروزه با ارائه نسل جدید شیشه بالکن این امکان برای شما فراهم‌ شده تا در فصل زمستان فضای بالکن شما به یک محیط زیبا و گرم تبدیل گردد، این محصول معمولاً از عرض به ابعاد ۴۰تا۶۰سانت تقسیم‌ شده و بین هر شیشه درزگیر وجود دارد و زمانی که این پانل‌ها بسته می‌شود هیچ فضایی جهت ورود هوای سرد و یا گرد وخاک به‌جا نمی‌ گذارد تا برای شما محیطی مطبوع در فضای بالکنتان فراهم گردد،

در فصل تابستان شما این امکان رادارید تا در صورت نیاز شیشه بالکن خود را جمع کنید و فضای بدون شیشه داشته باشید این محصول به ‌صورت(ال) شکل در قسمت انتهایی دیوار قرار می‌گیرد که با اشغال فضای بسیار کم امکان تغییر فضای دلخواه شمارا فراهم می‌ آورد.

طراحی بالکن

بالکن در طراحی دکوراسیون آپارتمان و واحد های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. در طراحی بالکن تفاوت هایی وجود دارد که مساحت بعضی از بالکن ها بیشتر می باشد. در طراحی همه ی بالکن ها نقطه مشترکی وجود دارد که استفاده از شیشه بالکن می باشد. می توان در طراحی بالکن با نصب شیشه بالکن فضای بسته ای را ایجاد کرد که برای استفاده بیشتراز آن مجموعه ای از مبلمان و صندلی استفاده کرد،

و از فضای بالکن برای گذراندن وقت و نگاه کردن به محیط اطراف کرد. شیشه بالکن نصب شده در بالکن می تواند در زمان دلخواه باز و بسته کرد و استفاده بیشتری از فضا در تمام ساعات و شرایط آب و هوایی داشت و فضای کاربردی ایجاد و از آن نهایت لذت را ببرید.