لزوم استفاده از توری پنجره یو پی وی سی

ملیکا شیخی

امروزه توریهایی با قاب های آلومینیومی،یو پی وی سی،چوبی یا فلزی در انواع کشویی،پلیسه،ثابت و جمع شونده برای انواع پنجره ها موجود است.باید قبل از نصب، آگاهی کافی از انواع توری پنجره ها داشته باشید تا با توجه به احتیاجتان گزینه بهتری را انتخاب کنید. هنگام نصب توری به قصد مبارزه با حشرات نباید چیزی را از قلم انداخت وازجمله مهمترین پنجره ها برای نصب توری پنجره های مربوط به سرویس بهداشتی وحمام میباشد.

لزوم استفاده از توری پنجره یو پی وی سی

انواع توری پنجره یو پی وی سی

امروزه توریهایی با قاب های آلومینیومی،یو پی وی سی،چوبی یا فلزی در انواع کشویی،پلیسه،ثابت و جمع شونده برای انواع پنجره ها موجود است.باید قبل از نصب، آگاهی کافی از انواع توری ها را داشته باشید تا با توجه به احتیاجتان گزینه بهتری را انتخاب کنید. هنگام نصب توری به قصد مبارزه با حشرات نباید چیزی را از قلم انداخت وازجمله مهمترین پنجره ها برای نصب توری پنجره های مربوط به سرویس بهداشتی وحمام میباشد.

نمایندگی وین تک

پنجره upvc از کجا بخریم

همانطور که توری باعث جلوگیری از ورود حشرات میشود جلوی خروج آنها راهم میگیرد. جای پیچها در روی اسپانیولیت بسیار مهم است و بهتر است هر۳۰ سانت یک پیج قرارگیرد. درسمت چرخ دنده بهتراست که پیچها به هم نزدیکتربوده تا دراثر فشاردستگیره، اسپانیولیت از پروفیل جدا نشود. شرکت هلی پن برای راحتی مشتریان دلیل استفاده از توری پنجره یو پی وی سی را بطور مشخص توضیح داده است.

 

توری پنجره یو پی وی سی

 

بهتر است مقدار روکش اسپانیولیت استاندارد باشد و تست مقاومت در آب و نمک را به مقدار ۳۰۰ ساعت گذرانده باشد تا در منطقه نمناک دچار خوردگی نشود. توری پنجره لولایی آلومینیومی،توری ثابت آلومینیومی و توری ریلی آلومینیومی، توریهای قدیمی هستند که برای پنجره های آلومینیومی یا آهنی بکار میروند که مشکلاتت فراوانی ازنظر پاکسازی وزیبایی دارند واز ورود نور جلوگیری میکند.لذت دیدن منظره اطراف را بشکل قابل توجهی کاهش میدهند این توریها باگذشت زمان کهنه شده و تغییر رنگ میدهند.

در و پنجره دوجداره upvc

در و پنجره آلومینیوم

لزوم استفاده از توری

باز گذاشتن پنجره ها درساعاتی ازروز بهترین راه برای ایجاد جریان هوا وتهویه طبیعی در خانه میباشد. اما بهتراست روی پنجره هایتان توری نصب کنیدتااز ورودد حشرات آزارسان،پشه و مگس جلوگیری شود. کارشناسان بهداشت معتقدند استفاده از مواد شیمیایی و سموم کشنده جهت ازبین بردن حشرات برای انسان مضر میباشد و صحیح ترین راه برای جلوگیری از ورودحشرات ، جوندگان و مبارزه با آنها نصب توری روی پنجره هاست.

گروه صنعتی هلی پن ، با بیش از سال ها تجربه در زمینه تولید

در و پنجره دوجداره upvc

در و پنجره آلومینیوم

تولید توری پلیسه

ملزومات توری پلیسه

بعنوان نمایندگی وین تک فعالیت می کند.

همچنین لازم به ذکر است که تیم کاری هلی پن در زمینه تعمیرات در و پنجره و توری پلیسه نیز فعالیت می کند و محصولات و خدمات خود را با گارانتی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

با توجه به توضیحات داده شده ، جهت آشنایی بیشتر با تیم هلی پن ، نمونه کارهای این گروه را مشاهده کنید :

مشاهده کارخانه

نحوه برش گالوانیزه

نصب توری پلیسه

در و پنجره دوجداره

اگر قصد دیدن نمونه کارهای این شرکت یا پروژه های انجام شده توسط این تیم را دارید ، می توانید در قسمت پروژه های هلی پن ، این نمونه کارها را مشاهده کنید .

مشاهده ویدیو

تلگرام :

https://t.me/helipen_co/

اینستاگرام :

https://www.instagram.com/helipen_co/

واتس اپ :

https://wa.me/09364948617

لینکدین :

https://www.linkedin.com/in/heli-pen-33a4a4190

آپارات :

https://www.aparat.com/v/fHgXo

آینوتی :

https://inoti.com/icv/%D8%AF%D8%B1-%D9%88-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B1%D9%87-upvc-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86

از این رو برای آسایش و راحتی حال ساکنان و برای پبشگیری از ورود حشرات در پشت لنگه بازشوی پنجره ها توری نصب می شود.مراقب باشید که منبع تولید و یا ورود حشرات به خانه در داخل خانه نباشد.منفذهای دیوار،چهارچوب های در و چاه های توالت محل ورود و زندگی حشرات می باشد کهه می توان برای آنها از در پوشهای مخصوص استفاده کرد و منفذ دیوار و در را ببندید.سطل زباله کثیف منبع تولید پشه می باشد که باید از خانه خارج شود.

 

پنجره یو پی وی سی

 

توری ویژه یو پی وی سی از نوع خاصی از الیاف فایبر گلاس با فناوری نوین ساخته میشود که ضد گردوغبار میباشد و دید را به طور چشمگیری کاهش نمیدهند.. نوع توری رولی یا پلیسه میباشد که در پشت فریم پنجره جمع شده فریم این توری نازک و هماهنگ با پنجره است. ظاهر ساختمان را از حالت اولیه خارج نکرده،جلوی دید و نور را هم نمیگیرد.

قاب توری های پنجره یو پی وی سی یا با پروفیل یو پی وی سی ساخته می شود که برای تقویت بیشتر،داخل پروفیل گالوانیزه استفاده می شود و یا از جنس آلومینیوم می باشد.که هماهنگ با رنگ پنجره ها رنگ می شوند. شرکت هلی پن و تیم مجرب این شرکت برای ساختن تمامی محصولات خود از پروفیل های مرغوب استفاده می کند.