درباره ی توری پلاستیکی

ملیکا شیخی

توری پلاستیکی در طیف گسترده ای ازدهانه های (اندازه سوراخ)، وزن، وضخامت تولید میگردد. توری پلاستیکی که از طریق فرآیندهای اکستروژن، گسترش و یا بافندگی تولید میگردد. فرآیندهای اکستروژن وجهت گیری برای تعداد رشته بیش از یک فاصله داده شده (معمولا به طور متوسط تعداد رشته های پلاستیکی در طول ۱۰ اینچ ) برای تولید یک متوسط باز کردن سوراخ اسمی یا دیافراگم کنترل میشود.

درباره توری پلاستیکی

توری پلاستیکی در طیف گسترده ای ازدهانه های (اندازه سوراخ)، وزن، وضخامت تولید میگردد. توری پلاستیکی که از طریق فرآیندهای اکستروژن، گسترش و یا بافندگی تولید میگردد. فرآیندهای اکستروژن وجهت گیری برای تعداد رشته بیش از یک فاصله داده شده (معمولا به طور متوسط تعداد رشته های پلاستیکی در طول ۱۰ اینچ ) برای تولید یک متوسط باز کردن سوراخ اسمی یا دیافراگم کنترل میشود.

رنگ و مواد افزودنی میتوان درطول فرآیند اکستروژن برای تولید رنگهای مجزا ویا خواص مانند تثبیت کننده دربرابر تخریب نور ماوراء بنفش معرفی شده است. بطور معمول، رشته در هر جهت به طور یکنواخت تولید میشود، و محصول همان از یک طرف ازمواد به عنوان دیگر به نظر میرسد. این نوع از شبکه های به عنوان “دو وجهی”، که در آن هر دو طرف از نظر ساختاری مشابه و رشته در حال شکل گیری یک هواپیما ویا کانال در امتداد خالص به بازار عرضه شده.

گروه صنعتی هلی پن ، با بیش از سال ها تجربه در زمینه تولید

در و پنجره دوجداره upvc

در و پنجره آلومینیوم

تولید توری پلیسه

ملزومات توری پلیسه

بعنوان نمایندگی وین تک فعالیت می کند.

همچنین لازم به ذکر است که تیم کاری هلی پن در زمینه تعمیرات در و پنجره و توری پلیسه نیز فعالیت می کند و محصولات و خدمات خود را با گارانتی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

با توجه به توضیحات داده شده ، جهت آشنایی بیشتر با تیم هلی پن ، نمونه کارهای این گروه را مشاهده کنید :

مشاهده کارخانه

نحوه برش گالوانیزه

نصب توری پلیسه

در و پنجره دوجداره

اگر قصد دیدن نمونه کارهای این شرکت یا پروژه های انجام شده توسط این تیم را دارید ، می توانید در قسمت پروژه های هلی پن ، این نمونه کارها را مشاهده کنید .

مشاهده ویدیو

تلگرام :

https://t.me/helipen_co/

اینستاگرام :

https://www.instagram.com/helipen_co/

واتس اپ :

https://wa.me/09364948617

لینکدین :

https://www.linkedin.com/in/heli-pen-33a4a4190

آپارات :

https://www.aparat.com/v/fHgXo

آینوتی :

https://inoti.com/icv/%D8%AF%D8%B1-%D9%88-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B1%D9%87-upvc-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86

دمای بالا نایلون مش به صورت رول تا ۴۴ اینچ و یا سفارشی به قطعه اندازه بخشی خود را کاهش دهد. این مش نایلون سفارشی سفارش ساخته شده به با حداقل مورد نیاز اکستروژن سفارش در مجموع ۲۴،۰۰۰ فوت خطی است.

توری پلاستیکی چیست؟

این توریها برای حصار کشی در مناطق مرطوب مانند استخرهاو همچنین دور باغات و غیره استفاده می شود.یکی از مزیت های این طوری رنگهای متنوع آن و اشکال هندسی متفاوت آن است.چشمه های آن به صورت چهار گوش(مربع)و شش گوش(لانه زنبوری)و پنج ضلعی می باشد.طول معمول این توری ۳۰ متر است.در رنگهای سبز-قرمز-زرد-آبی و….تولید می شود. مگر اینکه بنا به درخواست مشتری طول دیگری تولید شود(تولید انبوه).

 

درباره توری پلاستیکی

 

چشمه های این توری به اشکال مربع و لانه زنبوری و لوزی می باشد.پر فروش ترین نوع چشمه لانه زنبوری است. چشمه های این توری در حالت چند وجهی:۲و۴و۶و۱۰و۲۰و۲۵و۳۰ و ۴۰میلیمتر است. این توری بر حسب متر مربع فروخته می شود که متراژ زیر برای تمامی مشتریان هلی پن موجود است.

  • – عرض ۹۰ سانت : ۲۷ متر مربع
  • – عرض ۱۰۰ سانت : ۳۰ متر مربع
  • – عرض ۱۲۰ سانت : ۳۶ متر مربع
  • – عرض ۱۵۰ سانت : ۴۵ متر مربع
  • – عرض ۲ متر : ۶۰ متر مربع

قیمت چشمه های ۴و۶و۱۰ میلیمتر با هم برابر و چشمه های ۲۰و۲۵و۳۰ میلیمتر گران تر است.

نکته جالب در این توری ها این است که:

  1. ۱- وجود یو وی : ماده مقاوم کننده در مقابل آفتاب که باعث نرم شدن توری هم می شود- که ماده ای بسیار گران تر از خود پلاستیک می باشد مقدار آن در تولیدات برندهای مختلف متفاوت است.محصولات برخی کارخانه ها فاقد یو وی و بسیاری از کارخانه ها حاوی یو وی با مقدار خیلی کم است.وجود یو وی یکی از عوامل مهم در طول عمر این و در نتیجه قیمت آن می باشد.
  2. ۲- هر چه اندازه چشمه توری بزرگتر شود ضخامت یا گوشت آن بیشتر شده و در نیجه وزن و استقامت آن بیشتر و قیمت متر مربع آن نیز زیادتر می شود.
  3. ۳- وزن در این توری اهمیت زیادی دارد. این ها عمدتا در وزن های سبک و متوسط و سنگین تولید می شود.جالب است بدانید گاها وزن سنگین یک توری تولید شده در کارخانه های متفرقه از وزن سبک تولید شده در کارخانه های خوب کمتر است.
  4. ۴- نوع پلاستیک بکار رفته در تولید توری : کارخانه های معتبر از مواد نو و کارخانجات متفرقه از مواد نو و بازیافتی – مخلوط – استفاده می کنند.وجود مواد ناخالص با عث خشک شدن زودرس توری و ترکیدن و خرد شدن آن در فاصله زمانی کوتاه بویژه در محل بستن آن با بست به داربست می شود.

بیشترین فروش این توری چشمه ۱۰ میل یا یک سانت آن است.