درباره ی تعمیر غلطک کرکره اتوماتیک

ملیکا شیخی

هنگامی ‌که هر چیزی در منزل یا محل کار خراب می‌ شود، باعث بروز ناراحتی می‌ شود. مطمئناً تعمیر غلطک کرکره اتوماتیک و تعمیر موتور در کرکره اتوماتیک بدون داشتن تخصص مورد نیاز می ‌تواند یک کار دلهره‌ آور باشد. ممکن است که بعد از بستن درب کرکره اتوماتیک، درب تا بخشی از مسیر پایین آمده و دوباره باز می‌ شود، ممکن است به دلیل تجمع گل ‌ولای و حضور هر پسماندی در لا به‌ لای غلتک می‌ تواند مانع از حرکت رو به‌ جلوی غلتک‌ها شود.

تعمیر غلطک کرکره برقی

هنگامی ‌که هر چیزی در منزل یا محل کار خراب می‌ شود، باعث بروز ناراحتی می‌ شود. مطمئناً تعمیر غلطک کرکره اتوماتیک و تعمیر موتور در کرکره اتوماتیک بدون داشتن تخصص مورد نیاز می ‌تواند یک کار دلهره‌ آور باشد. ممکن است که بعد از بستن درب کرکره اتوماتیک، درب تا بخشی از مسیر پایین آمده و دوباره باز می‌ شود، ممکن است به دلیل تجمع گل ‌ولای و حضور هر پسماندی در لا به‌ لای غلطک می‌ تواند مانع از حرکت رو به‌ جلوی غلطک‌ها شود.

این امر به دلیل تنظیمات خاص سنسور رخ می‌ دهد. دلایل زیادی ممکن است موجب خرابی موتور کرکره اتوماتیک شود و نیاز به تعمیر آن گردد زوال کلی، استفاده نادرست، خسارت عمدی، یا طرز کار نامناسب و یا نصب ضعیف توسط نصاب ناکارآمد می‌ تواند ازجمله عوامل خرابی آن باشد.

گروه صنعتی هلی پن ، با بیش از سال ها تجربه در زمینه تولید

در و پنجره دوجداره upvc

در و پنجره آلومینیوم

تولید توری پلیسه

ملزومات توری پلیسه

بعنوان نمایندگی وین تک فعالیت می کند.

همچنین لازم به ذکر است که تیم کاری هلی پن در زمینه تعمیرات در و پنجره و توری پلیسه نیز فعالیت می کند و محصولات و خدمات خود را با گارانتی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

با توجه به توضیحات داده شده ، جهت آشنایی بیشتر با تیم هلی پن ، نمونه کارهای این گروه را مشاهده کنید :

مشاهده کارخانه

نحوه برش گالوانیزه

نصب توری پلیسه

در و پنجره دوجداره

اگر قصد دیدن نمونه کارهای این شرکت یا پروژه های انجام شده توسط این تیم را دارید ، می توانید در قسمت پروژه های هلی پن ، این نمونه کارها را مشاهده کنید .

مشاهده ویدیو

لازم است بدانید که شرکت هلی پن خدماتی بی ‌انتها و قابل ‌اطمینان را ارائه می ‌دهد. مشتریان ممکن است مشکلاتی در طول فرآیند استفاده از این محصول پدید آید که نیاز به تعمیر و نگهداری داشته باشند و بنابراین باید کرکره اتوماتیک خود را در طول زمان استفاده تحت نظر داشته باشید و به غلطک‌های آن رسیدگی کنید تا عمر طولانی ‌تری داشته باشند.

گاهی اوقات ممکن است شما به‌ سادگی بتوانید پیش از مراجعه به تعمیرکار، به ‌تنهایی مشکل کرکره برقی را یافته و حل نمایید. ابتدا بهتر است به مشکل آن پی برده و سپس برای مقابله با آن اقدام نمایید. در این مقاله ما به دلایل خرابی و عیب‌ یابی آن می ‌پردازیم و سعی می‌ کنیم در دو بخش، عیب‌های کرکره برقی و مراحل رفع آن را برایتان شرح دهیم.

تمام شدن باتری کنترل فرستنده کرکره برقی

مشکلی که اکثراً درباز نشدن درب کرکره برقی پیش می‌ آید، تمام شدن باتری کنترل فرستنده شما می‌ باشد. بنابراین قبل از هر اقدامی باتری کنترلر خود را بررسی نمایید. چرا که اگر باتری فرستنده شما تمام‌ شده باشد، قادر به ارسال سیگنال برای باز شدن درب نخواهد بود. برای این منظور اول فرستنده‌ای که بر روی دیوار معمولاً نصب می‌ شود را بررسی کنید که آیا به‌ صورت دستی باز می‌ شود؟!

اگر پس از فشردن دکمه، درب باز شد، به‌احتمال ‌زیاد شما تنها باید باتری فرستنده خود را تعویض کنید. اگر شما بیش از یک فرستنده برای ورود و خروج ماشین‌های خوددارید می‌ توانید با آن‌ها هم باز و بسته شدن کرکره برقی خود را تست نمایید.

تعویض باتری فرستنده بسیار ساده است. شما به‌ سادگی می‌ توانید درب پشت فرستنده را بازنمایید و باتری را خارج کنید. البته گاهی درب پشت فرستنده برای ایمنی بیشتر با یک پیچ محکم می‌ گردد که شما تنها باید پیچ را بازکنید تا درب پشت فرستنده باز شود. بعد از برداشتن باتری قدیمی فرستنده ، مطمئن شوید که به علامت مثبت و منفی باتری توجه کرده باشید و دقیقاً مطابق با فرستنده باتری را در آن درج نمایید.

در غیر این صورت باتری جدید در فرستنده کار نمی‌ کند و ممکن است شمارا به این اشتباه بی اندازد که شاید مشکل جای دیگری است. هنگامی‌ که باتری را درست نصب نمودید و درب شما باز شد، مشکل را به ‌سادگی رفع نموده‌اید.