تاثیر پنجره upvc بر آلودگی هوا و آلودگی صوتی

ملیکا شیخی

درب و پنجره ساختمان ها محل عبور و مرور جریان هوای بیرون به داخل می باشد یکی از مهمترین کاربرد درب و پنجره یو پی وی سی ، تاثیر پنجره upvc بر آلودگی ، جلوگیری از عبور گرد و غبار، آلودگی ها و ذرات معلق موجود در محیط بیرون می باشد . نوارهای درزگیر و مکانیزم قفلها و یراق آلات و کلیه نوارهای آببند و چسب ضد آب بکار برده شده در پنجره های دو جداره یو پی وی سی این قابلیت را به این محصول داده است. لذا با استفاده و به کار گیری از درب و پنجره د.جداره یو پی وی سی  می توان محیطی بسیار سالمتر، آرامتر و زیباتر داشت.

تاثیر پنجره upvc بر آلودگی هوا و آلودگی صوتی

تاثیر پنجره upvc بر آلودگی هوا

درب و پنجره ساختمان ها در ممعرض محل عبور و مرور جریان هوای بیرون به داخل می باشند به همین دلیل لازم است بدانید که یکی از مهمترین کاربردهای درب و پنجره یو پی وی سی ، تاثیر پنجره upvc بر آلودگی ، جلوگیری از عبور گرد و غبار، آلودگی ها و ذرات معلق موجود در محیط بیرون می باشد .

این کار به این صورت انجام می شود که در تمامی نوارهای درزگیر و مکانیزم قفل ها ، یراق آلات و کلیه نوارهای آببند ، چسب ضد آب بکار برده شده که استفاده از همین چسب ها در درب و پنجره های upvc موجب شده است تا تاثیر پنجره upvc بر آلودگی های هوا بیشتر شود .

بطور کلی لازم به ذکر است که با استفاده و به کار گیری از درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی هلی پن می توان محیطی بسیار سالمتر، آرامتر و زیباتر داشت.

و اگر بدانیم که با کمی هزینه و تعویض درب و پنجره های قدیمی خود به درب و پنجره های دو جداره یو پی وی سی چقدر میتوان این تاثیرات را کم کرد بی تردید فورا اقدام خواهیم داد.

گروه صنعتی هلی پن ، با بیش از سال ها تجربه در زمینه تولید

در و پنجره دوجداره upvc

در و پنجره آلومینیوم

تولید توری پلیسه

ملزومات توری پلیسه

بعنوان نمایندگی وین تک فعالیت می کند.

همچنین لازم به ذکر است که تیم کاری هلی پن در زمینه تعمیرات در و پنجره و توری پلیسه نیز فعالیت می کند و محصولات و خدمات خود را با گارانتی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

با توجه به توضیحات داده شده ، جهت آشنایی بیشتر با تیم هلی پن ، نمونه کارهای این گروه را مشاهده کنید :

مشاهده کارخانه

نحوه برش گالوانیزه

نصب توری پلیسه

در و پنجره دوجداره

اگر قصد دیدن نمونه کارهای این شرکت یا پروژه های انجام شده توسط این تیم را دارید ، می توانید در قسمت پروژه های هلی پن ، این نمونه کارها را مشاهده کنید .

 

درب و پنجره دوجداره یوپی وی سی

 

تاثیر پنجره upvc بر آلودگی صوتی

با توجه به تحقیقاتی که متخصصین در زمینه تاثر پنجره upvc بر آلودگی انجام داده اند ، متخصصین بر این باورند که تاثیرات صدا های محیطی هر چند کوچک نیز بر سلامت فردی انسان تاثیرات مخربی دارد و این مورد نیاز به عایق کردن محیط زندگی و کاری را هر چه بیشتر میکند.

به همین خاطر با قبول کردن این معضل باید به فکر چاره بود که البته متخصصین هلی پن با تولید و طراحی متریال مختلف و همچنین پنجره دو جداره مورد بحث صدا را تا میزان زیادی کم کرده اند. استفاده از عایق های صوتی در زمان ساخت به ایجاد محیطی آرام کمک کرده و میتواند تا حد زیادی مانع تبادل صوتی گردد.

ولی در تحقیقات بعمل آمده میتوان مشاهده کرد که میزان زیادی از صدا از طریق پنجره های ساختمان منتقل می شود که این امر ما را به بکارگیری پنجره های دو جداره upvc که می تواند صدا را تا حد ۴۰ دسیبل کم کرده و ما را به میزان بسیار زیادی از آلودگی صوتی محافظت نماید.

آیا پنجره دوجداره upvc قادر به مهار آلودگی صوتی و هوا می‌باشد ؟

این محصول در برابر آلودگی محیطی و صوتی بسیار کارا بوده و در صورت تولید و نصب صحیح می‌تواند تا ۸۰% از آلودگی صوتی و محیطی بکاهد.