انواع شیشه دوجداره تزیینی دکوراتیو در ساختمان

ملیکا شیخی

شیشه دوجداره دکوراتیو نیز یکی از کاربردهای این جنس است که جذابیت فوق العاده ای را به محل کار شما می تواند ببخشد. این شیشه ضمن اینکه جدا کننده بسیار عالی در محل کار و یا منزل شما می تواند باشد محلی برای تبلیغات و زیبایی است. با کمک کارشناسان حرفه ای شرکت هلی پن از تبلیغات و طراحی این شرکت استفاده کنید.

شیشه دوجداره تزیینی

شیشه دوجداره تزیینی دکوراتیو

شیشه دوجداره دکوراتیو نیز یکی از کاربردهای این جنس است که جذابیت فوق العاده ای را به محل کار شما می تواند ببخشد. این شیشه ضمن اینکه جدا کننده بسیار عالی در محل کار و یا منزل شما می تواند باشد محلی برای تبلیغات و زیبایی است. با کمک کارشناسان حرفه ای شرکت هلی پن از تبلیغات و طراحی این شرکت استفاده کنید.استفاده از شیشه در صنعت به حدی زیاد است که صنعتی به نام صنایع شیشه سازی را به وجود آورده است.

این صنعت می کوشد تا در بخش های مختلف زندگی ورود نموده و بتواند کاربردهای متنوع و متعددی را برای خود ایجاد نماید. از ظروف غذا و نوشیدن تا ظروف آزمایشگاهی. یا در صنایع خودرو سازی و هواپیما سازی و ساخت و ساز گرفته تا لوازم تزییناتی و غیره استفاده از شیشه می شود. و به صورت یکی از مواد بسیار پر کاربرد در صنایع مختلف از شیشه استفاده می کنیم.

گروه صنعتی هلی پن ، با بیش از سال ها تجربه در زمینه تولید

در و پنجره دوجداره upvc

در و پنجره آلومینیوم

تولید توری پلیسه

ملزومات توری پلیسه

بعنوان نمایندگی وین تک فعالیت می کند.

همچنین لازم به ذکر است که تیم کاری هلی پن در زمینه تعمیرات در و پنجره و توری پلیسه نیز فعالیت می کند و محصولات و خدمات خود را با گارانتی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

با توجه به توضیحات داده شده ، جهت آشنایی بیشتر با تیم هلی پن ، نمونه کارهای این گروه را مشاهده کنید :

مشاهده کارخانه

نحوه برش گالوانیزه

نصب توری پلیسه

در و پنجره دوجداره

اگر قصد دیدن نمونه کارهای این شرکت یا پروژه های انجام شده توسط این تیم را دارید ، می توانید در قسمت پروژه های هلی پن ، این نمونه کارها را مشاهده کنید .

تلگرام :

https://t.me/helipen_co/

اینستاگرام :

https://www.instagram.com/helipen_co/

واتس اپ :

https://wa.me/09364948617

لینکدین :

https://www.linkedin.com/in/heli-pen-33a4a4190

آپارات :

https://www.aparat.com/v/fHgXo

آینوتی :

https://inoti.com/icv/%D8%AF%D8%B1-%D9%88-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B1%D9%87-upvc-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86

 

شیشه دوجداره تزیینی

 

اجرای شیشه دوجداره تزیینی در ساختمان های مدرن

مدرنیزیم و مدرنیته از جذابیت های این قرن به شمار می روند. هریک از ما خواهان آن هستیم تا از امکانات مدرن تری برای آسایش و راحتی زندگی مان استفاده نماییم. امکاناتی را که مدرنیته به ما اهدا نموده است باعث شده تا زندگی برای مان بسیار آسان شده و کارهای بسیاری را در مدت زمان کوتاه تری بتوانیم انجام دهیم.

درضمن از زیبایی ها و شکوه خاصی مدرنیزم استفاده می کنیم. زندگی و یا کار در ساختمان های مدرن نسبت به سایر ساختمان ها دارای ویژگی هایی است که باعث می شود رفتار افراد نیز تحت تاثیر محیز قرار بگیرند. استفاده از لوازم و امکانات مدرن نیازمند فرهنگ خاص آن نیز می باشد. اجرای شیشه دوجداره تزیینی در ساختمان های مدرن  و پنجره دوجداره نیازمند مهندسی و طراحی وحرفه ای بودن مجریان نصب و به کار گیری آن می باشد. با کمک از افراد خبره شرکت هلی پن و تیم حرفه ای و مجهز در این حرفه نتیجه مناسب به دست آورید.

انواع رنگ بندی شیشه دوجداره تزیینی

رنگ ها انرژی های مختلفی به زندگی ما می دهند و تاثیرات فوق العاده ای بر روح و روان ما دارند. به همین دلیل و نیز دلایل دیگری که مطرح می باشد . از رنگ ها استفاده های مختلفی می نماییم. صنعت رنگ سازی از صنایع پیشرفته محسوب شده که کاربردهای مختلفی نیز در صنایع گوناگون برعهده دارد. رنگ ها می توانند حتی بجای پیام به کار برده شوند و جزء علایم بشمار می روند.

به عبارتی هر رنگی در جای خود قادر است با ما گفتگو کند. از تاثیر آن در سبک های مختلف نقاشی گرفته تا تابلوهای راهنمایی بخش مهمی از زندگی را رنگ ها ارائه می دهند. در تزیینات نقش مهمی را رنگ ها برعهده دارند. تک رنگ یا ترکیب رنگ و نوع رنگ در تزیینات بسیار اثر گذار است. انواع رنگ بندی شیشه دوجداره تزیینی باعث شده. تا تنوع بسیاری درنمای ساختمانی به شما عرضه شود این یعنی قدرت انتخاب.